Nu wil de neef ineens wél erven

Nu wil de neef ineens wél erven

Als Monique overlijdt, weigert haar zoon Niels de erfenis. Die gaat nu naar Moniques moeder en zussen. Een paar

maanden later overlijdt de moeder. Vreemd genoeg wil Niels nu wél erven.

26 februari 2026
Kinderen hoeven zich niet neer te leggen bij onterving
18 februari 2026
Hierbij deel ik graag het interview met Elke Wiss naar aanleiding van haar recent verschenen boek 𝙀𝙫𝙚𝙣 𝙩𝙪𝙨𝙨𝙚𝙣 𝙢𝙞𝙟 𝙚𝙣 𝙢𝙞𝙟 waarin ze de relevantie van zelfonderzoek voor professionals zeer overtuigend duidelijk maakt.
18 februari 2026
Presentatie nieuwe druk Gelukkig Getrouwd Gelukkig Gescheiden
18 februari 2026
20- jarig bestaan van Tijdschrift Conflicthantering  Zojuist heb ik als hoofdredacteur een exemplaar van het vorige week verschenen jubileumnummer van Tijdschrift Conflicthantering - we vieren ons 20-jarig bestaan - overhandigd aan filosoof Marjan Slob, gewezen Denker des Vaderlands, oud-columniste van ons tijdschrift en dagvoorzitter van het Tijdschrift Conflicthantering Symposium over grensoverschrijdend gedrag in 2024.
18 februari 2026
Wat maakt mediation zo’n betekenisvol vak? En wat vraagt het van juridische professionals om werkelijk het verschil te maken
3 februari 2026
Hoe kies je de juiste executeur?