Erfenisvakdag 2024

Erfenisvakdag 2024

dr. mr. Fred Schonewille


Op 8 oktober vindt de Erfenisvakdag 2024 plaats in Fort Voordorp te Utrecht: het grootste - en interdisciplinaire - congres gewijd aan nalaten en erven in Nederland, georganiseerd door Allesovererven en de Stichting Nalatenschapsmediation.

Het thema dat centraal zal staan is: 


๐˜Œ๐˜ฆ๐˜ฏ ๐˜ญ๐˜ฆ๐˜ท๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ด๐˜ต๐˜ฆ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ฎ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต, ๐˜ธ๐˜ข๐˜ฏ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฉ๐˜ฆ๐˜ฃ ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฏ๐˜ถ ๐˜ฆ๐˜ค๐˜ฉ๐˜ต ๐˜ช๐˜ฆ๐˜ต๐˜ด ๐˜ข๐˜ข๐˜ฏ?


Lucienne van der Geld, Dennis Weewer (LL.M), Aniel Autar, Sander Baetens, Pauline Hentenaar-Polderman, Joe van Anken, Rieneke Stelma-Roorda, Kees van de Streek, Annette M van Riemsdijk, Pasco Coppens en Iris Brik FFP CFP zullen gezamenlijk in een dynamische en interactieve presentatie een antwoord geven, ieder vanuit het perspectief van de eigen professie; ik mag namens de Stichting Nalatenschapsmediation de dagvoorzitter zijn. 


Roos Vonk zal haar licht laten schijnen op het thema vanuit een geheel andere invalshoek, gebaseerd op haar recente boek: 


๐— ๐—ถ๐—ท๐—ป ๐—ฒ๐—ด๐—ผ ๐—ต๐—ฒ๐—ฒ๐—ณ๐˜ ๐—ฎ๐—น๐˜๐—ถ๐—ท๐—ฑ ๐—ด๐—ฒ๐—น๐—ถ๐—ท๐—ธ


U kunt zich nog inschrijven via: www.erfenisvakdag.nl

26 februari 2026
Kinderen hoeven zich niet neer te leggen bij onterving
18 februari 2026
Hierbij deel ik graag het interview met Elke Wiss naar aanleiding van haar recent verschenen boek ๐™€๐™ซ๐™š๐™ฃ ๐™ฉ๐™ช๐™จ๐™จ๐™š๐™ฃ ๐™ข๐™ž๐™Ÿ ๐™š๐™ฃ ๐™ข๐™ž๐™Ÿ waarin ze de relevantie van zelfonderzoek voor professionals zeer overtuigend duidelijk maakt.
18 februari 2026
Presentatie nieuwe druk Gelukkig Getrouwd Gelukkig Gescheiden
18 februari 2026
20- jarig bestaan van Tijdschrift Conflicthantering ๏ปฟ Zojuist heb ik als hoofdredacteur een exemplaar van het vorige week verschenen jubileumnummer van Tijdschrift Conflicthantering - we vieren ons 20-jarig bestaan - overhandigd aan filosoof Marjan Slob, gewezen Denker des Vaderlands, oud-columniste van ons tijdschrift en dagvoorzitter van het Tijdschrift Conflicthantering Symposium over grensoverschrijdend gedrag in 2024.
18 februari 2026
Wat maakt mediation zo’n betekenisvol vak? En wat vraagt het van juridische professionals om werkelijk het verschil te maken
3 februari 2026
Hoe kies je de juiste executeur?