De sprekers voor de Erfenisvakdag 2023 zijn bekend

De sprekers voor de Erfenisvakdag 2023 zijn bekend

dr. ο»Ώmr. Fred Schonewille


We vieren op 10 oktober aanstaande in Fort Voordorp dat het 'nieuwe' erfrecht 20 jaar bestaat. Maar wat is er eigenlijk te vieren? Het erfrecht heeft mooie kanten, maar kent helaas ook vele tekortkomingen en sluit vaak slecht aan bij de realiteit van burgers. Tijdens de Erfenisvakdag gaan we met elkaar daarom 20 gouden regels uitwerken die het erfrecht optimaal laten uitpakken in uw praktijk!

 

Sprekers uit de verschillende professies en specialistenorganisaties - die alle deel uitmaken van de Raad van Advies van de Stichting Nalatenschapsmediation - leveren ieder een bijdrage aan dit onderwerp vanuit hun respectieve invalshoeken. De sprekers zijn: Wilbert Kolkman (RUG), Eric de Jong (Novex), Lucienne van der Geld (Netwerk Notarissen), Rik Smit (FFP/CFP), Annette M van Riemsdijk (Stichting Nalatenschapsmediation), Irene van Noort (NIP), Rene de Haas en Priska Voskuil - van Dijk (VcCP), Tim Fluitman (VEAN), Peter Veltman (EPN) en Petra Knoppers (vFAS). En ik mag als dagvoorzitter een en ander in goede banen proberen te leiden.

26 februari 2026
Kinderen hoeven zich niet neer te leggen bij onterving
18 februari 2026
Hierbij deel ik graag het interview met Elke Wiss naar aanleiding van haar recent verschenen boek π™€π™«π™šπ™£ 𝙩π™ͺπ™¨π™¨π™šπ™£ π™’π™žπ™Ÿ π™šπ™£ π™’π™žπ™Ÿ waarin ze de relevantie van zelfonderzoek voor professionals zeer overtuigend duidelijk maakt.
18 februari 2026
Presentatie nieuwe druk Gelukkig Getrouwd Gelukkig Gescheiden
18 februari 2026
20- jarig bestaan van Tijdschrift Conflicthantering ο»Ώ Zojuist heb ik als hoofdredacteur een exemplaar van het vorige week verschenen jubileumnummer van Tijdschrift Conflicthantering - we vieren ons 20-jarig bestaan - overhandigd aan filosoof Marjan Slob, gewezen Denker des Vaderlands, oud-columniste van ons tijdschrift en dagvoorzitter van het Tijdschrift Conflicthantering Symposium over grensoverschrijdend gedrag in 2024.
18 februari 2026
Wat maakt mediation zo’n betekenisvol vak? En wat vraagt het van juridische professionals om werkelijk het verschil te maken
3 februari 2026
Hoe kies je de juiste executeur?